Sales asszistens

 Asszisztencia/Adminisztráció  Esztergom

Az álláslehetőségre való jelentkezéshez, kérjük, lépjen be!

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi cég esztergomi központjába keresünk kollégát sales asszisztens munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • beszerzési és árképzési feladatok
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • managerek munkájának támogatása
  • minőségügyi ellenőrzések végzése
  • asszisztencia ellátása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos felsőokú angol nyelvtudás
  • magasfokú kommunikációs képesség
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz, segítőkész személyiség
  • érdeklődő, könnyen alkalmazkodó
  • proactivitás

Előnyök

  • Eszterrgom közeli lakhely
  • japán, német, farncia illetve egyéb nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszútávú munkavégzés
  • önálló, változatos munka

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük a Humán Centrum weboldalán pályázzon a pozícióra angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél feltöltésével.

Részletek

SzakterületAsszisztencia/Adminisztráció
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaazonnali
Szükséges nyelvismeretangol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségekKözépiskola / Gazdaság, üzletvitel, adminisztráció / idegenforgalom és szálloda