Logisztikai asszisztens*

 Szolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat  Budapest

 A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal X. kerületi partnercégünk számára keresünk határozatlan idejű szerződéssel munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Belföldi, és külföldi rendeselések feldolgozása, beszerzési, utánkövetési, leltározási, készletezési feladatok ellátása
  • Export-Import fuvarmegbízás leadása, részvétel a szállítmányozói szerződéskötésekben, illetve kapcsolattartás a szállítmányozókkal
  • EU-NonEU termékek szétválasztása számlán, vám ügyintézés.
  • Jóváírások kezelése
  • EKÁER szám kérése
  • Cikkszámlétrehozás, karbantartás
  • Alap műszaki információk, árinformációk, raktárkészleti információk adása
  • Árajánlatok készítése, árinformációk küldése
  • Készpénzes kassza kezelése
  • Segítség a megfelelő áruösszetétel, raktárkészlet összeállításában, folyamatos nyomonkövetés

Jövőbeni tervek a pozícióban

  • A webshop logisztikai kérdéseiben  való részvétel
  • Visszáru, csere, garanciális kérdések, selejtezés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás
  • 1-3 éves beszerzői/ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Műszaki affinitás
  • Magas kommunikációs és szervező készség

Munkaidő

Hétfőtől-csütörtökig 08:00-17:00, péntek: 08:00-15:00

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyviteli rendszer használatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria csomag
  • Hosszútávú karrierépítési lehetőség
  • Szakmai tréningek

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, töltse fel önéletrajzát egyszerűsített regisztráció után, vagy küldje a hesz.attila@humancentrum.hu e-mail címre!

Részletek

SzakterületSzolgáltatás/Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat
Munkakörügyfélszolgálati munkatárs
Tervezett kezdés dátumaAzonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeretangol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretekIrodai szoftver / MS Excel / Word (kezdő)