Raktáros munkatárs*

 Szakmunka/fizikai munka  Budapest XVII. kerület

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal XVII. kerületi elektronikai területen jártas partnercégünk számára keresünk határozatlan idejű szerződéssel munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Vevői rendelésre történő árukomissiózás

  • Áruk betöltése komissiózó helyre

  • Áruk tároló helyre történő elhelyezése

Elvárások

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Minimum 8 általános végzettség

Munkaidő:  8:00-tól 16:30-ig, illetve 14:00-tól 22:30-ig két műszakban

Előnyök

  • Targoncavezetői engedély előnyt jelent
  • Terhelhetőség
  • Önálló, pontos és megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bruttó 185.000 Ft/hó
  • Jutalom/Ösztönző bruttó 27.250 Ft/hó

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően, vagy küldd el önéletrajzod a zsiros.agnes@humancentrum.hu email címre. Ha bármi kérdésed van hívd a +36 70 452 3319-es telefonszámot :)

Részletek

SzakterületSzakmunka/fizikai munka
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaazonnali munkakezdés
Szükséges végzettségekÁltalános iskola