Gépkezelő munkatárs X.kerület*

 Termelés/Gyártás  Budapest, X. Kerület

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk gépkezelő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A gyógyszergyártás során gyógyszer előállításra használt gépek kezelése
  • A gyártógép zavartalan működésének biztosítása, figyelemmel kísérése

Elvárások

  • Precíz, megbízható személyiség
  • Jó állóképesség
  • Hétfőtől péntekig történő munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyök

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • A munkaviszony határozatlan időre szól
  • Műszakpótlék 14:00-22:00 között 40 %, 22:00-06:00 80% műszakpótlék jár

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Részletek

SzakterületTermelés/Gyártás
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaFolyamatos
Szükséges végzettségekÉrettségi