CNC hajlítógép kezelő*

 Szakmunka/fizikai munka  Nagykanizsa

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok

  • Lemezmegmunkálás hajlító gépen
  • A műszaki rajz alapján az előre kivágott fémlemezek hajlítása

Elvárások

  • Fémipari végzettség vagy fémiparban szerzett több éves tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Mérőeszköz-használati ismeret

Előnyök

  • Fémipari tapasztalat
  • Nagykanizsai vagy környéki lakhely

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan munkaszerződés
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

Ha szeretne többet megtudni a munkalehetőségről, hívja a következő telefonszámot: 06-70/510-4220 vagy küldje önéletrajzát a nagykanizsa@humancentrum.hu email címre és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!

Egyszerűsített regisztráció útján is várjuk jelentkezését!

Ha úgy gondolja, a pozíció érdekelheti ismerőseit, ossza meg velük a Facebookon is.

Részletek

SzakterületSzakmunka/fizikai munka
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumafolyamatos