Minta, Adomány és Pszichotróp koordinátor*

 Beszerzés/Logisztika/Szállítás  Budapest XII.

Napjaink egyik vezető gyógyszeripari vállalata számára munkatársat keresünk, határozatlan időre Minta, Adomány és Pszichotróp koordinátort. Élenjáró vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét. Jelenleg munkatársat keresünk az alábbi pozícióba, határozatlan időre: Minta, Adomány és Pszichotróp koordinátor.

Feladatok

  • Éves adomány és minta elkészítése, nyomon követése, határidők betartása
  • Adomány rendszer kezelése
  • Adomány és Minta igények továbbítása a készlettervezéshez
  • Orvoslátogatóktól beérkező külön kezelendő adomány és egymás közti átadási jegyzőkönyvek iktatása és továbbítása a Logisztikai Szolgáltató felé
  • Adomány adatok rögzítésének ellenőrzése
  • Kilépők elszámoltatása a külön kezelendő adomány mennyiséggel
  • Visszáru és reklamáció kezelése
  • Logisztikai szolgáltatótól kapott kiszállítási menetrend kommunikációja a területi kollégák felé
  • Logisztikai szolgáltató kiszállítási státuszainak nyomon követése, hiányzó adománylevelek bekérése
  • Egyeztetés Orvoslátogatókkal probléma esetén
  • A pszichotróp koordinációt támogató nyomon követő rendszer kialakítása, frissítése
  • Rendszeres kimutatás készítése engedély kérelmek mennyiségéről
  • Ad hoc jelentések készítése

Elvárások

  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Jó angolnyelv-tudás, írásban és szóban
  • MsOffice alkalmazások (Word, Excel, Access) felhasználói szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Gyógyszeripari tapasztalat előny

Amit mi kínálunk

  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem adja le jelesztkezését a regisztrációt követően vagy küldje el fényképes önéletrajzát a bako.dorottya@humancentrum.hu e-mail címre.

Részletek

SzakterületBeszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakörszállítási projekt menedzser
Tervezett kezdés dátumaFolyamatos
Szükséges nyelvismeretangol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségekFőiskolai végzettség
Szükséges számítógépes ismeretekIrodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)