HR Szakértő

 Humán erőforrás / Munkaügy  Marcali

Az álláslehetőségre való jelentkezéshez, kérjük, lépjen be!

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.
Partner cégünk részére keresünk HR munkatársat, aki támogatja a HR osztály működését és kapcsolatot tart a meglévő ügyfelekkel.

Feladatok

  • HR rendszerek fejlesztése, szervezetfejlesztési javaslatok kidolgozása, megvalósítás
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, munkaviszony létesítésével, fenntartásával, megszűntetésével kapcsolatos feladatok irányítása, ellenőrzése
  • Bérstratégia kidolgozásában való részvétel. Bértervek, szcenáriók készítése
  • Kompetencia alapú személyzetfejlesztés: képzési terv megvalósítása, képzések, tréningek koordinálása, szervezése (vállalati belső képzések, ösztöndíjas rendszer stb.)
  • Részvétel a toborzás-kiválasztás-beillesztés folyamatában; HR pályázatok koordinálása
  • HR szoftver fejlesztése, törvényi megfelelőség szerinti működtetés
  • Munkajogi és egyéb releváns törvényi változások nyomon követése és adaptálása
  • HR vezető és a HR osztály munkájának aktív támogatása; Vállalati kultúra fejlesztése
  • Kapcsolattartás és szükséges adatok szolgáltatása a partner vállalatok, hatóságok felé

Elvárások

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Előny: nemzetk. termelő cégnél)
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office; Munkajogi ismeretek
  • Nyitott személyiség, önálló és proaktív munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás

Amit kínálunk:

  • Alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet, továbbképzési lehetősége

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 70 452 9058 telefonszámon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

SzakterületHumán erőforrás / Munkaügy
MunkakörHR asszisztens
Tervezett kezdés dátumaazonnali