Minőségellenőr*

 Termelés/Gyártás  Nyírbátor

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nyírbátori partnercégünk részére keresünk munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák kezelése
  • Problémamegoldás koordinálása együttműködve a termelési csapattal

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmához kapcsolódó anyagismeret
  • Műszaki rajzolvasás
  • Prezizitás

Előnyök

  • Gyártó területen szerzett tapasztalat
  • Több éves gyakorlati tapasztalat

Jelentkezés regisztrációt követően fényképes önéletrajz feltöltésével , a http://www.humancentrum.hu/regisztracio weboldalon.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a Facebook-on is!

Részletek

SzakterületTermelés/Gyártás
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaazonnal