Tanácsadó asszisztens*

 Kereskedelem/Értékesítés  Budapest

Tanácsadással foglalkozó partnerünk keres kezdő tanácsadókat, tanácsadó asszisztensi pozícióba.

Feladatok

  • Vezető tanácsadó, manager tanácsadó, ügyvezető munkájának támogatása.
  • Komplex projektek részfeladatainak ellátása.
  • Kapott dokumentáció alapján (ügyfélanyagok, jogszabályok, stb.) adott esetben nagy mennyiségű információ feldolgozása, szintetizálása.
  • Projektadminisztráció (státuszriportok elkészítése, megbeszélés emlékeztetők írása, stb.).
  • Szakmai termékek (koncepciók, tanulmányok, folyamatábrák, folyamatleírások, stb.) első verziójának közös átbeszélést követő elkészítése. (Vezető tanácsadói támogatással.)
  • Prezentációk készítése vezetői iránymutatás mentén
  • Projektekhez kapcsolódó számítások elvégzése

Elvárások

  • Jó kommunikációs képesség
  • Lojalitás a munkatársak és az ügyfelek irányába
  • Alázat a munkavégzés tekintetében, szerénység
  • Stressz tűrő képesség
  • Munkabírás, terhelhetőség
  • Csapatban történő munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény függvényében éves bónusz
  • Korlátlan mobiltelefon használat
  • Céges laptop

elentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével a regisztrációt követően, http://www.humancentrum.hu/regisztracio weboldalon teheti meg.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a Facebookon is!

Részletek

SzakterületKereskedelem/Értékesítés
Munkakörértékesítési asszisztens
Tervezett kezdés dátumaAzonnali munkakezdés
Szükséges végzettségekFőiskolai végzettség / Gazdaság, üzletvitel, adminisztráció / általános gazdaság
Szükséges számítógépes ismeretekIrodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)