Vegyészmérnök/vegyész technikus *

 Műszaki/Mérnök  Algyő

A Humán Centrum Kft. működése 15 éve alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Olajipari partnercégünk részére keresünk vegyészmérnök,- vegyész technikus munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Havi zárások elkészítése
  • Iszapvegyészek vezénylése
  • Különböző iszapparaméterek, korróziós gyűrűk mérése, kiértékelése

Elvárások

  • Vegyész végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való hajlam

Előnyök

  • Szeged környéki lakhely
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül! A jelentkezés elengedhetelen részét képezi fényképes önéletrajz feltöltése és a bérigény megadása, ennek hiányában nem tudjuk kezelni a jelentkezését.

Önéletrajzát, a megpályázni kívánt pozíció és bérigény megjelölésével e-mailben is eljuttathatja hozzánk a következő elérhetőségen: lucz.marta@humancentrum.hu

Részletek

SzakterületMűszaki/Mérnök
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaAzonnali munkakezdés
Szükséges végzettségekFőiskolai végzettség / Műszaki/ Mérnök / Vegyészmérnök