Checkin ügyintéző*

 Asszisztencia/Adminisztráció  Dél-Pest

A CELEBI Ground Handling Hungary Kft.-nek jelentős szerepe van a Budapest Liszt Ferenc repülőtér földi kiszolgálásában. A Celebinek fontos, hogy minőségi szolgáltatást nyújtson utasainak és tudja, hogy ehhez a megfelelő munkatársakra van szüksége.

Feladatok

  • Utasok jegyének ellenőrzése
  • Csomagjaik felcímkézése

Elvárások

  • Érettségi
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Büntetlen előélet
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Havi bónuszok
  • Bérlet támogatás, cafetéria
  • BKK üzemi időn kívül történő munkavégzés esetén haza és bejutás Taxival biztosított
  • Cafetéria, 3 hónap után 22.000 ft
  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás 4-6 órában

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján vagy a horvath.henriett@humancentrum.hu e-mail címen.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Részletek

SzakterületAsszisztencia/Adminisztráció
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaAzonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeretangol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségekKözépiskola
Érettségi