Hegesztő*

 Szakmunka/fizikai munka  Lovászi

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Legfontosabb érték az ember!

Olajipari partnerünkhöz keresünk hegesztő pozícióra kollégákat.

Feladatok

  • Termékvezetékek,
  • nyomástartó berendezések hegesztése,
  • csővezeték technológia szerelése.

Elvárások

  • Szakmunkás vizsga,
  • AWI kombinált minősítés,
  • egészségügyi alkalmassági,
  • kiküldetés vállalása.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 70 452 9058 telefonszámon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével: hegesztő.

Részletek

SzakterületSzakmunka/fizikai munka
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaazonnali munkakezdés