Szervízmunkatárs*

 Termelés/Gyártás  Szolnok

Partnercégünk Közép-Európa egyik meghatározó kenőanyag szolgáltatatója. Szolnoki telephelyére keresünk szervízmunkatársat.

Feladatok

  • Gyártó berendezések kenőanyagainak: utántöltése,mérései,cseréi, berendezések és tartályaik tisztítása
  • Szűrőberendezések üzemeltetése
  • Kenőanyag készletek figyelése, kezelése
  • Forgácsos kocsik ürítése, tömörítése (gépesített)
  • Targonca használat

Elvárások

  • Minimum OKJ-s szakképesítés
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Műszaki végzettség
  • Emelőgépkezelői jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • utazási költségtérítés
  • cafeteria juttatás
  • szakmai továbbképzés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a regisztrációt követően a http://www.humancentrum.hu/regisztracio weboldalon teheti meg vagy e-mailben a misalek.kata@humancentrum.hu  címen "szervízmunkatárs-Szolnok" jeligével

Részletek

SzakterületTermelés/Gyártás
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaazonnali munkakezdés