Betanított munka*

 Termelés/Gyártás  Marcali

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok

  • ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzése
  • motortekercselés; öntvénytisztítás; rácsgyártás; ponthegesztés

Elvárások

  • több műszak vállalása
  • önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • csapatban való munkavégzés
  • legalább 8 általános végzettség

Előnyök

  • gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • stabil jövedelem
  • kiegészítő juttatások
  • ingyenes céges buszjáratok
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
18. életévet betöltött diákok jelentkezését is várjuk!

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:
  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád

További információ a 06 70 510 4220 számon vagy nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével.

Részletek

SzakterületTermelés/Gyártás
Munkaköroperátor
Tervezett kezdés dátumafolyamatos
Szükséges végzettségekÁltalános iskola