Anyagmozgató/Targoncavezető*

 Beszerzés/Logisztika/Szállítás  Budapest

Cégbemutató

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok

  • Anyagok, eszközök szállítása, mozgatása, rakodása anyagmozgató gépek, liftek használatával
  • Egyes részműveletek közti anyagmozgatások elvégzése az érvényes eljárások, előírások és a GMP alapelveinek megfelelően.
  • Termelési, nem termelési anyagok, eszközök szállítása és rakodása anyagmozgató gépek segítségével utasítások szerint.
  • Anyagmozgató gépek napi ellenőrzése, meghibásodás, rendellenesség jelentése felettesének.
  • Anyagmozgatás során alkalmazott berendezések megfelelő tisztítása, a tisztítás dokumentálása, berendezések tárolása, üzemanyaggal való ellátása, akkumulátor feltöltése
  • Rakodási terület tisztán tartása, hulladékok előírás szerinti kezelése.

Elvárások

  • Anyagmozgatási rutin
  • GMP ismeretek
  • vezetőüléses (3324) és gyalogkíséretű (3312) targoncára érvényes jogosítvány
  • alapvető raktározási és műszaki ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Piaci átlagnál magasabb cafeteria juttatás
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Vállalati buszjáratok Budapestről, Őrbottyánból, Felső-Gödről
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon.

Részletek

SzakterületBeszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakörtargoncavezető
Tervezett kezdés dátumaazonnali munkakezdés