Kézi csomagolás*

 Termelés/Gyártás  Gyál

Orvosi segédeszközöket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársat kézi csomagolói munkakörbe.

Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe, majd igyon egy kávét, melyet a cég áll. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente több alkalommal fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni.

Legyen a munkatársunk!

Feladatok

  • Kézi csomagolás
  • Dobozolás
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Kiváló látás
  • Megfelelő írás- és számolási készség
  • Fiatalos, lendületes személyiség

Munkaidő

Hétfőtől péntekig 8.00-16.30 között

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem
  • Kiegészítő juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok Budapestről, Gyálról és Kecskemétről
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Részletek

SzakterületTermelés/Gyártás
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaAzonnali munkakezdés
Szükséges végzettségekÁltalános iskola