Fodrász munkatárs*

 Szakmunka/fizikai munka  Kaposvár

Ha szeretnél egy barátságos környezetben, folyamatosan bővülő vendégkörrel rendelkező, forgalmas helyen dolgozni, akkor nincs más dolgod küld el önéletrajzodat hozzánk.
Részmunkaidős és teljes munkaidős munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • hajvágás, szárítás igényeknek megfelelően fizurák elkészítése

Elvárások

  • rugalmasság
  • udvariasság

Előnyök

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • törvényes bejelentett munkahely
  • fix fizetést + jutalékot
  • igényes munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • hosszútávú munkalehetőség
  • albérleti hozzájárulás

További információ a 06 70 510 4220 telefonszámon vagy ivanyi.alexandra@humancentrum.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével: Fodrász

Részletek

SzakterületSzakmunka/fizikai munka
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaazonnali
Szükséges végzettségekOKJ képesítés