Felszolgáló*

 Idegenforgalom/Szálloda/Vendéglátás  Siófok

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal felszolgálókat keresünk Siófokra nyári szezonra.

Feladatok

  • rendelésfelvétel
  • vendégek kiszolgálása
  • eszközök előkészítése, asztalok terítése, leszedése

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
  • megbízható, felelősségteljes személyiség
  • angol nyelv ismerete

Előnyök

  • német nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • Cafeteria
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Igény szerint szállást biztosítunk

Regisztráljon honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már készen is van.
Munkatársaink egy munkanapon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

További információ a 06-70/510-4220 -as telefonszámon vagy a nagykanizsa@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

SzakterületIdegenforgalom/Szálloda/Vendéglátás
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaazonnali
Szükséges nyelvismeretangol szóban: középfok írásban: középfok