Villamosmérnök/technikus

 Energetika/Villamosság  Budapest

Az álláslehetőségre való jelentkezéshez, kérjük, lépjen be!

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy budapest vonzáskörzetébe (Szigetszentmiklós) tartozó partnercégünkhöz keresünk kollégát mérnöki/technikusi munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A gyár területén elhelyezkedő gépek automatizálása, a hozzájuk tartozó programok telepítése, karbantartása és szervizelésének vezetése
  • Gyártósorok telepítésének előkészítése
  • Kapcsolattartás a cég partnereivel
  • Szakmai tanácsadás
  • Folyamatok dokumentációja, riportálása
  • Munkatársak oktatása a megadott géptípusoknak megfelelően

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség villamossági területen
  • Anyag-, szabványismeret
  • MS Office Word, Excel, Power Point felhasználói ismeretek
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • CAD-ismeret/használat
  • Üzemeltetésben szerzett munkatapasztalat
A jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát a misalek.kata@humancentrum.hu email címre.

Részletek

SzakterületEnergetika/Villamosság
Munkakörvillamosmérnök
Tervezett kezdés dátumaazonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeretangol szóban: alapfok írásban: alapfok