Raktárkezelő*

 Beszerzés/Logisztika/Szállítás  Budapest XXII.

Cégbemutató

Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.
A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért dolgozik.

Feladatok

  • Vizsgálati készítményekkel kapcsolatos raktári feladatok teljes körű ellátása: áruátvétel, bevételezés, betárolás, kiszállítások összeállítása, ellenőrzése, csomagolás elkészítése, ellenőrzése.
  • Kapcsolódó számítógépes műveletek végrehajtása
  • Vizsgálati készítményekhez kapcsolódó egyéb termékek teljes körű raktári kezelése.
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • legalább 2 éves tapasztalat raktározás területén
  • erős fizikum, hidegtűrés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • határozatlan idejű szerződés

Előnyök

  • gyógyszeripari gyakorlat
  • elektromos vezetőüléses targoncára érvényes jogosítvány és legalább 2 éves gyakorlat

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével pár perces regisztráció útján a www.humancentrum.hu oldalon vagy küldje jelentkezését a toth.lilla@humancentrum.hu címre.

Adatvédelmi szabályzat

Részletek

SzakterületBeszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakör-
Tervezett kezdés dátumaazonnali munkakezdés
Szükséges végzettségekÉrettségi