Targoncavezető*

 Beszerzés/Logisztika/Szállítás  Budapest XVIII.

Magyarország egyik vezető logisztikai cége a TNT kínál részmunkaidős délutáni vagy délelőtti targoncavezetői munkát a reptéren. Kijutni legkönyebben vonattal a Nyugatiból lehet kb.20 perc, amire több helyen fel tudsz szállni (Zugló, Kőbánya-Kispest) a vonatot a budapesti BKK bérlettel tudod használni, de megközelíthető Kőbánya-Kispestről a 200E busszal is.

Feladatok

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban.

Elvárások

  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncavezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Bruttó 1700 Ft/óra
  • Cafetéria
  • Azonnali kezdés

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig, délelőtt vagy délután 6:00-14:00 -14:00-22:00 óra között

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük regisztráljon 1 perc alatt a www.humancentrum.hu oldalon majd az állásajánlat oldalán kattintson a jelentkezés gombra. További informácó a 06 70 452 3319-es telefonszámon. Visszahívjuk!

Részletek

SzakterületBeszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakörtargoncavezető
Tervezett kezdés dátumaazonnali
Szükséges végzettségekÁltalános iskola