Elektronikus karbantartó műszerész *

 Termelés/Gyártás  Budapest IX.

Partnercégünk, az innovatív megoldásairól ismert Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjjal kitüntetett leányvállallata számára keresünk munkavállalókat elektronikus karbantartó műszerész munkakörbe. Hosszú távra, kiemelt bérezéssel, teljes bejelentés mellett.

Ismerje meg cégünket egy rövid kisfilm segítségével: Kattintson IDE!

Feladatok

  • A termelőberendezések, gépek üzemvitelének biztosítása
  • Gépjavítási és karbantartási munkák ellátása
  • Az elvégzett munkák dokumentálása
  • Gépbeállítások, átszerelések elvégzése
  • Rendszeres és megelőző karbantartási feladatok ellátása
  • Az éves karbantartási tervben szereplő kis- és nagyjavítások (szerszám, alkatrész, idő igény felmérése)
  • Tartalék alkatrész felhasználás figyelemmel kísérése és jelzése a vezető részére
  • Kiadott munkák, javítások határidőre, jó minőségben történő elvégzése

Elvárások

  • Elektronikai műszerész végzettség
  • Legalább 5 év üzemi karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Eredményorientált hozzáállás

Előnyök

  • PLC rendszerek általános ismerete
  • Alapszintű angolnyelv-tudás
  • Az SAP PM modul ismerete

Amit kínálunk

  • Mindenkori magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Kiemelt cafeteria juttatási rendszer
  • Éves prémium

Regisztráljon honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már készen is van. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

További információ és jelentkezés a kallai.ors@humancentrum.hu e-mail címen és a 06/70-452-33-30-as telefonszámon.

Részletek

SzakterületTermelés/Gyártás
Munkaköroperátor
Tervezett kezdés dátumafolyamatos
Szükséges végzettségekKözépiskola